A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хотівський академічний ліцей імені Левка Лук’яненка Феодосіївської сільської ради Обухівського району Київської області
Levko Lukianenko Academik Lyceum of Khotiv

Новини

Дата: від до Скинути

День знань у Хотівському академічному ліцеї імені Левка Лук’яненка

1 вересня 2021 року у Хотівському академічному ліцеї імені Левка Лук’яненка відбулося свято – День знань. Це особлива подія насамперед для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих учнів, які вийшли на фінішну пряму, для їх батьків, всіх, хто навчається і хто навчає.

11:37 01.09.2021

Серпнева педрада

 30 серпня 2021 р. у Хотівському академічному ліцеї імені Левка Лук’яненка відбулась традиційна серпнева педагогічна рада. Основне питання порядку денного - «Про підсумки роботи за 2020/2021н.р. та пріоритетні завдання розвитку закладу  на 2021/2022 н.р. в умовах  НУШ».

13:37 30.08.2021

Засідання педагогічної ради

14.06.2021 р. відбулося засідання педагогічної ради Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук’яненка, на якому були присутні представники відділу гуманітарного розвитку, директори шкіл Феодосіївської ОТГ та їх заступники. У форматі широкого партнерства учасників освітнього процесу (педагогічного колективу, учнів, батьків) відбулося активне обговорення питання «Про розробку Стратегії розвитку закладу».

12:50 14.06.2021

Екскурсії учнів та учителів до садиби Левка Лук'яненка

На запрошення дружини Левка Лук'яненка пані Надії учні Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка відвідали садибу в с.Хотів, в якій подружжя прожило разом близько 30-ти років. В цьому домі жив після ув'язнення і працював творець української Незалежності і один з найбільших борців за неї у XX ст. - Левко Лук'яненко.

11:09 29.05.2021

День Вишиванки 2021

До Дня вишиванки у Хотові ми продовжили створення фотолітопису у вишитих сорочках. На подвір'ї Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка на тлі зеленого молодого дуба, спільно висадженого громадою, цілий день вирувало свято одного з найбільш важливих національних символів українців - вишитої сорочки. Давній традиційний тканий килим став тлом, яке об'єднує усіх і тримає зв'язок із минулим. Сотні дітей та дорослих у сорочках, вишитих давніми й сучасними техніками, різними кольорами та орнаментами засвідчили на світлинах свою приналежність до великого красивого народу із багатою і давньою культурою. За світлини дякуємо Юлії Івакіній

11:41 20.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень