A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хотівський академічний ліцей імені Левка Лук’яненка Феодосіївської сільської ради Обухівського району Київської області
Levko Lukianenko Academik Lyceum of Khotiv

Зарахування учнів до закладу

1. Зарахування учнів до Закладу проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

2. Зарахування, відрахування та переведення учнів   здійснюється у порядку, визначеному Міністерством освіти  і науки України.

3. Зарахування учнів до 1-х – 9-х  класів Закладу здійснюється на безконкурсній основі.

Зарахування учнів до 10-х – 11 (12)-х класів може проводитись на конкурсних засадах.  Правила конкурсного приймання учнів до ліцею  розробляються робочою групою, яка складається з педагогічних працівників Закладу,обговорюються на засіданні педагогічної ради Закладу, схвалюються нею та затверджуються наказом директора Закладу.

4. Директор зобов’язаний вжити заходів для ознайомлення дітей та їх батьків або інших законних представників учнів, з порядком зарахування до Закладу, його Статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію освітнього  процесу.

5. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до Закладу відповідно до законодавства  та  міжнародних  договорів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень